Murrelektronik EVOLUTION+ POWER SUPPLY 3-PHASE, 85641
EVOLUTION+ POWER SUPPLY 3-PHASE 85641 Murrelektronik Power Supply Units:
| Brand | Murrelektronik |
| Product Type | Power Supply Units |
| Product | EVOLUTION+ POWER SUPPLY 3-PHASE |
EVOLUTION+ POWER SUPPLY 3-PHASE 85641, Murrelektronik Power Supply Units Technical Specifications:
| Specification | Value |
|---|
| EAN | 4048879326797 |
| Weight | 1.2 kg |
| Country of origin | CZ |
| Model designation | Evolution+ 10-3x360-520/24 - lackiert |
| Full Description | INPUT: 3Γ 360...520 V AC / 480...745 V DC OUTPUT: 22...28 V DC Current: 10 A |
| Current | 10 A |
| Description | 10 A |