Murrelektronik Emparro AS-Interface (AS-i) Power Supply 3-PHASE, 85383
Emparro AS-Interface (AS-i) Power Supply 3-PHASE 85383 Murrelektronik Power Supply Units:
| Brand | Murrelektronik |
| Product Type | Power Supply Units |
| Product | Emparro AS-Interface (AS-i) Power Supply 3-PHASE |
Emparro AS-Interface (AS-i) Power Supply 3-PHASE 85383, Murrelektronik Power Supply Units Technical Specifications:
| Specification | Value |
|---|
| EAN | 4048879627627 |
| Weight | 0.68 kg |
| Country of origin | CZ |
| Model designation | Emparro 4-3x360-500/30 |
| Full Description | INPUT: 3Γ 324...572 V AC / 450...745 V DC OUTPUT: 30...32 V DC Current: 4 A |
| Current | 4 A |
| Description | 4 A |