Murrelektronik Emparro 2,5-100-240/48 S, 85722
Emparro 2,5-100-240/48 S 85722 Murrelektronik Power Supply Units:
| Brand | Murrelektronik |
| Product Type | Power Supply Units |
| Product | Emparro 2,5-100-240/48 S |
Emparro 2,5-100-240/48 S 85722, Murrelektronik Power Supply Units Technical Specifications:
| Specification | Value |
|---|
| EAN | 4048879670166 |
| Weight | 0.73 kg |
| Country of origin | CZ |
| Model designation | Emparro 2,5-100-240/48 S |
| Full Description | INPUT: 85...265 V AC/90...250 V DC OUTPUT: 48...56 V DC Current: 2.5 A |
| Current | 2.5 A |
| Description | 2.5 A |